Sot është super yll, por Dhurata Dorën e para shumë viteve nuk do ta njihni

Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë në hite (duke kujtuar këtu këngën “Zemër”), Dhurata është shumë e komentuar dhe për look-un e saj.

PUBLICITET

 

Përgjatë viteve ajo ka ndryshuar shumë, pothuajse tërësisht. Faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar së fundmi një foto të saj në fillimet e karrierës, të cilën mund ta shikoni më poshtë:

 

Kujtojmë se Dhurata është në kulmin e karrierës dhe së shpejti pritet të publikojë këngën e saj të re.

 

PUBLICITET