Shpërthen bombola e gazit në një byrektore, plagoset pronarja

Një bombol gazi ka shpërthyer mëngjesin e kësaj të mërkure në një biznes në zonën e Yzberishtit në kryeqytet, ku si pasojë është plagosur një grua.

PUBLICITET

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndpdhur në një byrektore në rrugën “3 Dëshmorët” në Yzberisht, ku si pasojë ka mbetur pronarja e byrektores.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

PUBLICITET