Pa makijazh, Blerina Bombaj publikoi foton pas dushi dhe dikush i përmendi hundën!

Blerina Bombaj ka dhënë sot një mesazh vërtet domethënës përmes një fotoje ku shfaqet pa makijazh.
Ajo thotë se askush nuk është përfekt, por nëse duam të jemi të bukur duhet ta nisim nga brenda-jashtë.
“Asnjëri prej nesh nuk është perfekt as nga jashtë dhe as nga brenda! Por, nëse duam të jemi të bukur, duhet t’ja fillojmë nga brenda-jashtë dhe sa më shumë i rregullon ato brenda, aq më pak të mbeten për të rregulluar nga jashtë. Madje edhe ato që të mbeten, fillojnë e të pëlqejnë sepse në fund ke kuptuar që je ti një e vetme në gjithë rruzullin tokësor”, shkruan ajo.

PUBLICITET

Por dikush i ka përmendur hundën dhe dietologia e njohur nuk ka ndejtur duarkryq pa ia kthyer një përgjigje:
“Hunda e cila më pëlqen pafund. Më bën të ndihem kaq e veçantë sa nuk ka. Nuk di sa e zakonshme mund të isha me një hundë të vogël”, shkruan ajo.

Burimi: Icon Style

PUBLICITET