Moti për ditën e sotme, 11 nëntor 2019.

Nesër moti do të jetë kryesisht i kthjellët, me reshje të pakëta dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 6 meter per sekonde në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0, 3 deri në 0, 5 metër në det të hapur.

PUBLICITET

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme. Temperaturat min dhe max do te jene si ne vijim. Zonat malore 3 deri ne 16 grade C. Zonat e ulëta 4 deri ne 21 grade C. Zonat bregdetare 11 deri ne 22 drade C.

PUBLICITET