Moti për ditën e mërkurë, 9 tetor 2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore.

PUBLICITET

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet

Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,5- 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.
Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 10/21°C
Zonat e ulëta 13/27°C
Zonat bregdetare 17/26°C

PUBLICITET