Mesazhe pafund bashkë. Dalin detaje të reja për Kejvinën dhe lidhjen me Rajën.

Vazhdon saga e bukurosheve të ekraneve shqiptare me bis hat emrat e të cilëve janë të përfshirë në ngjarje të dyshimta në vend. Historia e fundit e bujshme, është lidhja midis Redjan Rrajës dhe Kejvina Kthellës. Kjo e fundit është marrë në pyetje, pas ate ntatit të ndodhur në Shkozet, për të cilin Rraja u arrestua. Burime policore thanë për gazetën Panorama se modeles i është sekuestruar telefoni dhe mund të merret sërish në pyetje nëse do jetë e nevojshme. Duke marrë në pyetje 24 vjeçaren, policia shpreson të gjejë të dhëna që mund ti hyjnë në punë mbi 34 vjeçarin Rraja, i njohur ndryshe me nofkën Dara. Mësohet se Kthella kishte komunikime të shpeshta me Rrajën dhe se kishte në përdorim një supermakinë luksoze në pronësi të tij. Para pak kohësh, në një intervistë televizive, modelja ishte shprehur se kërkonte që të kishte një partner që ka më shumë para se ajo.

PUBLICITET