Më shkatërroi jetën, Rita Ora tregon problemin shëndetësor që po ja bën jetën ‘ferr’

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora duket se nuk i ka punët mirë me shëndetin kohët e fundit. Ajo përmes një statusi në ‘Instastory’ tregon se ka probleme me grykët dhe kjo i ndodh nga mbilodhja

PUBLICITET

Edhe pse i është nënshtruar disa trajtimeve mjekësore, duket se këngëtarja nuk është shëruar plotësisht. Por megjithëse sëmurë ajo nuk e ka lënë punën pas dore duke punuar edhe me vështirësi që gjithçka të shkojë perfekt dhe siç duhet.

“E urrej kur e shtyj veten aq shumë për të arritur rezulatin më të mirë të mundshëm dhe nuk dëgjoj trupin, sepse nuk dëshiroj të zhgënjej askënd.

Por ndonjëherë në jetë duhet të kujtohemi se nuk jemi robot dhe duhet të kujdesemi për shëndetin mendor dhe fizik. Shpresoj që ky problemi me grykët të më zhduket. Po më shkatërron vërtetë. Gjithsesi ju dua të gjithëve”, ka shkruar Rita.

PUBLICITET