Manjani kap në foton e Lefter Allës detajin që na shpëtoi të gjithëve.

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka publikuar pak minuta më parë një foto të kryebashkiakut Lefter Alla pas deklaratës që ai dha dje para prokurorëve.

PUBLICITET

Pikërisht në këtë foto Manjani kap një detaj që iu shpëtoi të gjithëve. Alla shfaqet pa syze dhe me ironin Manjani ngre hipotezat e mundshme për këtë veprim të tij. Shumë interesant zotëria paska qenë para spak dje pa syze.

Ndoshta ka dashur të thotë që sjam unë ai i drogës në video sepse ai ka syze. Nëse Artan Hoxha ka të drejtë lind pyetja. Ti ketë ardhur shikimi para spak apo syzet i ka për përdorim të kufizuar shkruan Manjani.

PUBLICITET