Loredana publikon foto dorë për dore me një mashkull, kush është ai?

Historia e tyre e dashurisë është bërë si një telenovelë. Mozzik dhe Loredana prej disa muajsh janë pjesë e lajmeve rozë dhe historia e tyre prodhon vazhdimisht lajme.

Pas intervistës së fundit të Loredanës, ku foli gjatë për historinë me Mozzik nuk tregoi arsyen e ndarjes Mozzik nuk ishte shumë paqësor ndaj ish partneres së tij. Ai shkroi në Instastory se Loredana nuk duhet të përdorë vajzën e tyre për tu viktimizuar.

Mirëpo Loredana siç duket nuk ka dashur të reagojë ndaj deklaratave të ish partnerit por ka zgjedhur ti bëjë kureshtarë të gjithë duke publikuar një foto me mashkull misterioz me të cilën ka kapur dorën.

Nuk dihet me siguri se kush mund të jetë ai por dyshohet se është një producent muzike i cili njihet me emrin Macloud. Shpeshherë ata i kanë bërë komente me zemra njëri tjetrit.