Leonora Jakupi pranon që është e dashuruar, por dasmat s’i pëlqejnë fare dhe e dini pse?

Ajo është përfolur shumë për jetën e saj private por gjithnjë është treguar hermetike sa i përket dashurisë.
Por Leonora Jakupi e ka pranuar se është e dashuruar “që moti” ndërsa ka folur edhe për planet e saj për martesë.
“Nuk e di por për momentin nuk kam plane dasme. Dasmat asnjëherë s’më kanë pëlqyer se je në qendër të vëmendjes. Çifti s’kënaqet, ata që vijnë në dasëm kënaqen më shumë, ndoshta s’bëj dasmë fare”, u shpreh këngëtarja.
Por edhe nëse bën, Leonora do ndjekë disa tradita të dasmave shqiptare dhe këtë e pranoi edhe në intervistë.

PUBLICITET

Burimi: Icon Style

PUBLICITET