KY IMAZH TREGON SE ÇFARË MARRËDHËNIE KANË SARA E XHERI SI RE E VJEHËRR

Xheraldina e Sara janë vjehërr e re që janë futur në showbizin shqiptar muajt e fundit, prej kur e bën publike lidhjen Ledri me modelen nga Shqipëria Sara Hoxha.

PUBLICITET

Në interes gjithmonë janë edhe raportet që krijojnë mes tyre, duke qenë mjaftë të ndjekura dhe të përfolura nga mediet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Por Xheri a thua si mund ti ketë raportet me renë e saj?

Duke u shpërndarë një imazh në rrjete sociale në të cilën kanë pozuar të dyja afër njëra tjeres, të përqafuara mund të vërehet qartë se raporti mes tyre është i lakmueshme duke u ndjerë të lumtura së bashku./Kosovarja/

PUBLICITET