Ju djegin sytë nga puna e shumtë gjatë ditës? Kjo recetë do t’ju shpëtojë

Puna, celulari, shikimi I nje filmi para se te fleme, jane te gjitha probleme t cilat bejne syte tane te jene shume te lodhur dhe ne nje dite pushimi. Nese keni provuar cdo gje dhe nuk ju ka funksionuar ka nej zgjidhje qe ndoshta nuk e dinit: Nje maske ne kuzhinen tuaj.

 

Ju duhen

Nje kokerr patate

Nje kastravec

Rende

Pambuk i paster

 

Grini patatet dhe kastravecin dhe perzieni bashke, shtypini ne menyre qe ti merrni lengun qe ato nxjerrin. Merrni nej pambuk lageni me kete leng dhe vendoseni ne syte tuaj. Do te shihni rezultatin e menjehershem.