Ja si do të jetë moti sot, 10 nëntor 2019.

Sot moti do të jetë me kthjellime, vranësira të pakta dhe prani të mjegullës përgjatë luginave në zonën Perëndimore

PUBLICITET

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 7 metër për sekondë në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0, 3 deri në 0, 5 metër në det të hapur

Temperaturat minimale dhe makaimale do të jenë si në vijim. Zonat malore 3 deri në 16 gradë C. Zonat e ulëta 4 deri në 21 gradë C. Zonat bregdetare 11 deri në 22 gradë C.

PUBLICITET