Iu zbuluan ndërhyrjet në fytyrë, reagon Arbenita

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila tërheq shumë vëmendje me pamjen e saj dhe bukurinë natyrale. Së fundmi, qarkulloi në media një foto e Arbenitës që shihej se kishte bërë disa ndërhyrje në fytyrë.

PUBLICITET

Kjo foto u publikua nga një doktoreshë e një klinike në Rusi. Sipas kësaj fotoje,

Arbenita kishte bërë tërheqjen e syve, mbushje në hundë dhe kishte drejtuar nofullën. Mirëpo, menjëherë ka ardhur reagimi i modeles.

Arbenita ka mohuar se ka bërë ndërhyrje të tilla, duke publikuar një foto të vetën dhe ka shkruar përbri saj “e mësuar me shpifjet tuaja”. Lexo më shumë tek ZONEELIRE.AL

 

 

PUBLICITET