Horoskopi i ditës, 9 korrik 2019

DASHI 21. mars – 20. prill
Duke u fokusuar shume tek karriera ka mundësi ta lini disi pas dore partnerin tuaj sot. Nëse nuk doni qe ai te keqkuptohet me mire shpjegojani situatën. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare dhe asgjë me tepër sesa aq. Buxheti ka rrezik te pësojë disa tronditje për shkak te shpenzimeve te papritura qe do iu duhet te kryeni.

PUBLICITET

DEMI 21. prill – 21. maj
Dita e sotme ka për te qene shume here me e mire për juve qe jeni ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe priten çaste te lumtura. Beqaret duhet te jene te arsyeshëm dhe nuk duhet te pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës një klime e qete dhe nuk do keni vështirësi aspak.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor
Dite edhe me e favorshme se me pare do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni me debate për te shkuarën, përkundrazi asaj do i vini kapak njëherë e përgjithmonë. Beqaret do kenë mundësi te mira edhe për aventura kalimtare edhe për histori serioze. Problemet financiare do fillojnë te pakësohen. Tregohuni sa me te matur qe te mundeni.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik
Sot ka për te qene një dite me diell për ju qe jeni ne një lidhje. Do jeni me te logjikshëm, me tolerante dhe me te kuptueshëm me atë qe keni ne krah. Beqaret duhet te tregohen te hapur dhe te pranojnë te njihen me sa me shume persona. Shume shpejt do vije dhe dita kur ata do e ndryshojnë statusin. Buxhetin duhet t’ua lini ne dore specialisteve pasi vete nuk do mund ta mbani dot nen kontroll.

LUANI 23. korrik – 22. gusht
Fale ndikimit pozitiv te planetëve, ne jetën tuaj ne çift do rikthehet entuziazmi dhe qëndrueshmëria. Nuk do keni as problemin me te vogël me te dashurin e zemrës. Beqaret do ndihen me se miri edhe ashtu si janë prandaj nuk do bëjnë sakrifica për ta ndryshuar statusin. Ne planin financiar fati do jete me ju dhe gjendja do përmirësohet me shume nga sa mendonit.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator
Dite me ngjyra dhe harmoni do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin, përkundrazi do ndiheni për mrekulli. Beqaret duhet t’i shprehin pëlqimet e tyre sepse po priten gjate dikush tjetër do tregohen me i shkathet dhe do ua rrëmbejë dike nga duart. Financat do jene te mira dhe do kryeni edhe investime te konsiderueshme.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor
Sot do përkujdeseni me tepër për financat ju te dashuruarit dhe e gjithë kjo për te siguruar një te ardhme me te mire për te dy. Partneri do ju ndihmoje me çdo gjë. Beqaret duhet te kenë me tepër besim tek jeta e tyre dhe kane për ta bere për vete atë qe pëlqejnë. Buxheti do jete i mire ose me i mire sesa disa kohe me pare. Strategjia qe keni ndërmarre do jepe rezultate pozitive.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor
Rrethanat dhe humori juaj do beje qe marrëdhënia me partnerin te jete e jashtëzakonshme sot. Do argëtoheni pafund me partnerin dhe do jeni me te buzëqeshur. Beqaret do dine si te joshin dike dhe deri ne mbrëmje do ja arrijnë qëllimit përfundimtar. Financat nuk do jene ashtu si ju i keni pritur, por me një menaxhim me te mire mund ta mbani situatën te stabilizuar.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor
Rutina dhe angazhimet ne jetën tuaj familjare do ua bëjnë ditën te mërzitshme sot. Here pas here mund te keni edhe disa mosmarrëveshje me partnerin. Beqaret nuk duhet kurrsesi te abuzojnë me joshjen pasi do krijojnë një imazh shume te keq te vetes. Financat do konsolidohen pak nga pak, kështu qe do ju duhet te bëni edhe pak durim.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar
Jeta juaj ne çift do ndryshoje për mire si me magji. Jeta do ju duket shume here me e bukur juve qe jeni ne një lidhje. Beqaret do bëjnë te pamundurën qe ta gjejnë personin me te cilin te kalojnë jetën, por për fat te keq nuk do ja arrijnë dot qëllimit. Ne planin financiar do gjendeni përpara situatave goxha te vështira dhe vetëm me ndihmën e te afërmve do mund t’ia dilni.

UJORI 21. janar – 19. shkurt
Dashuria e çifteve do influencohet shume pozitivisht sot. Do ja kaloni me se mire me atë qe keni ne krah dhe nuk do prisni me kohe për te hedhur hapa me teje. Beqaret ka mundësi te bien ne dashuri me një person i cili do ua beje jetën fantastike dhe do i emocionoje gjithë kohës. Financat do jene gjithë kohës te mbrojtura kështu qe nuk do keni asnjë lloj tronditjeje.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars
Dite mjaft sensuale ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente do ndiheni aq mire me partnerin saqë nuk do ju besohet se jeni ne realitet. Beqaret do joshin dhe do joshen gjate gjithë kohës, por ende nuk do ndihen gati për te hedhur hapa me tej. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë gjate gjithë kohës dhe gjendja do përmirësohet.

PUBLICITET