Ermal Mamaqi flet për pagën e Ardit Gjebreas në televizion.

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Ai njihet për sarkazmat e tij të shumta të cilat përveç se në emision i bën edhe në rrjetet sociale ku jo rrallë herë ngacmon personazhet e njohur publikë.

PUBLICITET

Së fundmi moderator ishte i ftuar në emisionin Treshat, ku u bë pjesë e rubrikës Makina e së vërtetës.

Gjatë intervistës me Bora Zemanin, Ermali tregoi se një nga personat që vlerëson shumë është Ardit Gjebrea.

Ermali tregoi se Arditi i ka treguar vlerën sesa duhet të fitojë në një sezon televiziv, shifër e cila e kishte befasuar dhe vetë moderatorin. Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen, është shprehur Ermali.

PUBLICITET