Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që gjithë këto vite na ka bërë të kërcejmë e këndojmë me hitet e saj.

PUBLICITET

Në këtë ditë të veçantë Elvana e ka uruar veten me anë të një videoje ku ka bërë përmbledhur disa nga këngët e albumit 3.

Gëzuar ditëlindjen 3 shkruan Elvana krah kësaj videoje dhe jo pa shkak ka zgjedhur ta urojë veten kështu sepse këngëtarja sot mbush 33 vjeç.

Elvana ka marrë urime të shumta nga fansat miqtë e njerëzit e saj më të dashur.

PUBLICITET