Çfarë i bëri bashkë përsëri Nora Istrefin dhe Robert Berishën?

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë ndër çiftet më të komentuara të faqeve rozë. Pas ndarjes, ata kanë shmangur daljet publike dhe intervistat duke mos dhënë detaje.

Por, foto e fundit na tregon diçka tjetër.

Të dy i ka bashkuar vogëlushja Rene, e cila po argëtohet në prani të prindërve në malet me borë të Bansko-s.