Rudina Magjistari gjatë emisionit pasditen e sotme në Tv Klan, tregoi e emocionuar se në duart e saj mbante dy aksesorë të vogël zbukurues, që ia kishte dhënë vogëlushja e saj Mia. Bëhet fjalë për një lule margarita dhe një unikorn. Moderatorja u shpreh se vajza e saj i kishte...
Këngëtarja Aurela Gaçe ka ardhur në një videomesazh, si asnjehërë tjetër. Kësaj radhe drejtuar gazetarëve, të cilët ishin treguar pa takt, dhe e kishin fyer, duke mos u interesuar aspak për gjendjen e saj emocionale. Sipas Gaçes, së pari ajo priste një pyetje, se si është në këto ditë...
Këngëtarja e njohur nga Kosova Nora Istrefi, ka treguar dietën e saj ditore gjatë kohës së karantinës, teksa qendron e izoluar në shtëpi për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi. Nora pati një lidhje me telefon në emisionin ‘E diell’, ku tregoi se si është dieta e saj ushqimore. “Unë...
Balerina e njohur, Klaudia Pepa prej vitesh ndohet në Itali ku jeton dhe ka krijuar karrierën e saj. Sic e kemi parë e dëgjuar në media, Italia është një nga vendet që shënon numrin më të madh të viktimave si dhe të prekurve nga Coronavirus. Në një lidhje me Skype...
Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen seksi Arbenita Ismajli e cila gjithashtu është mjaft e përfolur në media. Gjatë një interviste për Prive, Fero ka treguar më shumë detaje duke...
Luana Vjollca vazhdon të qëndrojë aktive në rrjete sociale. Luana Vjollca si çdo artist tjetër është duke qëndruar afër me fansat e saj përmes rrjeteve sociale ku po poston gjëra të ndryshme, shkruan lajmi.net. Moderatorja sot zbuloi një ‘talent’ që se kishim ditur më parë, biondja qenka e aftë edhe në...
Aktorja e “I love Tropoja”, Arjola Demiri ishte sot në një komunikim live nga shtëpia e saj për emisionin “Rudina”. Arjola tregoi se është vetëkarantinuar me tre fëmijët e saj dhe vëllain. Aktorja tregoi se po mundohen ta kalojnë sa më këndshëm kohën bashkë, por për shkak të zhurmës...
Këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Ronela Hajati ka zgjedhur së fundmi të bëjë tatuazh emrat e prindërve të saj. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ajo ka treguar se sa shumë kanë investuar prindërit tek formimi i saj. “Busho, mamo. Asnjë në këtë jetë nuk i zgjedh...
Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto ku ka treguar bllokun e saj të shënimeve kur ka qenë vetëm 12-vjeç. “Po ju a keni një bllok kujtimesh? 12 vjeç, koha kur mbanim bllok kujtimesh”, ka shkruar Shahini krah postimit ku...
Një vit më parë, aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi solli produksionin e tij të parë kinematografik “Dy gisht mjaltë”. Filmi pati një sukses shumë të madh dhe shitja e biletave vazhdoi me të njëjtat ritme brenda dhe jashtë vendit. Së fundmi Mamaqi e ka kujtuar këtë moment me...