DASHI Gjatë kësaj dite, do jeni në vendin e duhur në momentin e duhur. Nëse keni një lidhje jeta juaj do jetë tej mase e mirë dhe harmonike. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin, përkundrazi do i zgjidhni edhe disa hatërmbetje të vjetra.   ju beqarët më në fund...
Astrologët tregojnë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat që dinë të kursejnë dhe nuk mbeten asnjëherë pa para në xhep.   Demi Personat që i përkasin kësaj shenje janë llogaritarë të lindur. Nuk kanë nevojë për laps e letër, pasi e kanë gjithçka të programuar në...
Nëse i përkisni shenjave të horoskopit që vijojnë si më poshtë, jeni me fat në dashuri. Lexo përse:   Gaforrja Gaforrja ka një ide të qartë për tipin e partnerit ideal për jetën e saj. Ndoshta për shkak të besimit që gjithmonë arrin të tërheqë njerëz interesantë. Në një lidhje, ato janë jashtëzakonisht...
Dashi – Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën, sot do ta keni ndryshe.   Një situatë e vështirë duhet të vihet në skenë për të lehtësuar stresin e ditës. Demi– Emocione të reja mund të...
Falë cilësive tërheqëse, të kesh një lidhje të qëndrueshme nuk ka qenë asnjëherë problem për këto shenja të zodiakut. Demi Personat që i përkasin kësaj shenje kanë lindur që të kenë marrëdhënie të lumtura. Kjo shenjë është nën ndikimin e Venusit, një planet me të cilin shoqërohen marrëdhëniet romantike. Gaforrja Gaforrja...
Duhet ta pranoni që kur bëhet fjalë për financat për disa njërëz është njëlloj si në fillim, në mes apo fund të muajit.   Pushimet, dëshira për shopping, por edhe dasmat e vazhdueshme (keni qenë ndonjë të tillë apo jeni freskët edhe për sivjet) na lënë në përgjithësi trokë gjatë verës....
Dashi Dikush po përpiqet të flirtojë me ju dhe po ju kushton shumë vëmendje. Fillimisht mund ta keni të vështirë ta kuptoni, pasi mund të mendoni se thjesht po përpiqet t’ju njohë më mirë. Megjithatë, mos harroni që personi në fjalë mund të ketë edhe ndjenja për ju.   Demi Kontrollojini vazhdimisht mesazhet...
Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë.   Demi Në dashuri do të keni mundësi që të çoni përpara projektet me njeriun e zemrës....
Dashi Buzëqeshja do t’ju shërbejë si një armë kundër depresionit. Sa i përket anës financiare, në fund të ditës do të mund të kurseni para. Beqarët e kësaj shenje do të jenë në qendër të vëmendjes së seksit të kundërt.   Demi Egoizmi i një mikut/mikes suaj do t’ju shqetësojë. Një letër që...
Dashi Dite shume e bukur dhe e mbushur me emocione pa mbarim kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe vete do e kuptoni se nuk mund te bëni dot pa njeri-tjetrin. Beqaret do vazhdojnë te njihen edhe me tepër me një person qe kane njohur para disa kohesh, por pa...