Ballina Autorët Postime nga A1 News D

A1 News D

2070 POSTIME 0 KOMENTET

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Një lezhjan në garën për të qënë boksieri i vitit 2020 në Gjermani

Njeriu i fitoreve në boksin për të rinj deri në 24 vjeç, lezhjani Jurgen Uldedaj, tani është në garë për të sfiduar boksierët e...

Lëkundje në Shqipëri, tërmet me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti të forta janë regjistruar mesditën e sotme, në orën 15:32 në vendin tonë. Tërmeti ishte me magnitudë 3.8të shkallës Rihter, epiqendra ishte 28...

ERDHËN 3.8 MILIONË TURISTË MË PAK, PËR 2021 PO RIKTHEHEN PRENOTIMET NGA POLAKËT, CEKËT...

"2020 ishte një vit i vështirë për turizmin, pasi pandemia gjunjëzoi një ndër shtyllat kryesore të ekonomisë. Pas një boom-i turistësh në vitin 2019...

MODERNA: VAKSINA JONË, EFEKTIVE EDHE PËR VARIANTET E REJA TË KORONAVIRUSIT

Vaksina e Moderna është efektive kundër varianteve të reja të koronavirusit që janë shfaqur në Britani dhe Afrikën e Jugut. Ky lajm është konfirmuar nga...

Nuk hodhën mbeturinat në kosh, fqinjët rrahin nënë e bijë

Dikush mund të ketë si fqinj një person që e lë qesen e mbeturinave në ashensor. Një tjetër mund të shikojë si flaken plehrat...