Ballina Autorët Postime nga A1 News D

A1 News D

2069 POSTIME 0 KOMENTET

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Kishin gëzim në shtëpi po për pak iu kthye në m ort/ Adoleshenti shqiptar...

Një djalë i lindur në vitin 2004 me origjinë shqiptare, por banues në Sansepolcro, në provincën e Arezzo, këtë mëngjes rreth orës 10.30 u...

Luan në skenë me Agron Llakajn, aktoroja e bukur kapet mat me të dashurin,...

Adela Marishta është aktorja e “Al Pazar”, Instagrami i të cilës është mjaft i populluar. Aktorja është mjaft e hijshme dhe është krahasuar shpesh me...

Rudina Dembacaj publikoi foton nga plazhi si pjeshkë me trupin gjithë forma, por do...

Rudina Dembacaj, është një nga aktoret dhe moderatoret më të famshme për publikun shqiptar. Me barkun jashtë dhe e shëndoshë, Rudina Dembacaj publikon foton e...

Banorët e këtij vendi thonë se në Virgjëreshën Mari u shfaq në qiell: Do...

Përdoruesit e internetit në Argjentinë kanë falënderuar Virgjëreshën Mari për mbrojtjen e tyre pasi pretenduan se një imazh i saj u shfaq në qiell...

Antoinette Kalaj, aktorja dhe modelja shqiptare që po merr vëmendje të madhe në Amerikë

Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli Antoinette dha shenjat e para të...