Aulona Musta poston foto me burrin, fansja kalon cakun: Ti veç femër nuk je

Prezantuesja Aulona Musta ka publikuar disa foto në profilin e saj në Instgram ku shfaqet në krah të bashkëshortit të saj.

PUBLICITET

Ajo me bashkëshortin e saj shfaqet me rroba banjoje. Pasi Aulona ka postuar këto foto ndjekësit e saj kanë filluar të kapen me detaje.

Njëra prej komentueseve i ka shkruar:

Ti veç femër nuk je. Dhe mbi të gjitha nuk mund të them mami . Çfarë edukate do i japësh vajzës tiii . Ti je për te semafori o lal,.”

Por më pas as prezantuesja i është kthyer ndjekëses së saj, duke i shkruar se fakti që ajo ka ëndërruar gjithë jetën të punojë në një vend të tillë për vete, nuk do të thotë që e kanë të gjithë këtë ëndërr.

Komenti i plotë i Aulona Mustës:

Fakti që ke ëndërruar gjithë jetën të punosh te semafori për vete, por u detyrove të martoheshe e lindje fëmijë në moshë të re dhe tani je e dëshpëruar, nuk do të thotë që të gjithë e kanë këtë dëshirë, o lal! Imagjino që po rrit dy djem kjo qenia këtu…imagjino çfarë trajtimi do t’i bëjnë vajzave, duke patur shembullin e kësaj nëne! Kushedi të shkretën e ka rr*hur burri ose vjehrra që në mëngjes dhe vjen më shfryhet mua…”

Burimi: JOQ

PUBLICITET