Alban Skënderaj dhe Miriam Cani prindër për herë të dytë, ja emri i vogëlushit

Çifti më i dashur për të gjithë shqiptarët, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë.

Artistët përmes një postimi në rrjetet sociale kanë njoftuar ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre.

Ata kanë zbuluar edhe emrin që i kanë vendosur djalit të tyre, të cilin e kanë quajtur Duam. Kujtojmë se dyshja janë prindër edhe të një vajze të quajtur Ameli.