AKSIDENT NË SHKODËR, PËRPLASEN DY MAKINA, DY TË PLAGOSUR RËNDË

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin shkodër-Velipojë dhe ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

PUBLICITET

Aksidenti ndodhi rreth orës 17:45 minuta pranë fshatit Trush, ku dy makina u përplasën kokë më kokë.

Të plagosurit Jetmir Bushaj dhe Arjan Lleshi janë dërguar me shpejtësi në spital.

PUBLICITET