Aksident, humb jetën një person, plagosen dy të tjerë

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagusr pasditen e kësaj të marte si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin Kukës-Morinë.
Informacionet paraprake bëjnë e dije seka humbur jeten drejtuesi i mjetit Opel, P.M., dhe kanë mbetur të plagosur dy pasagjerët H.D., dhe E.H., të dy banues në Fushë-Krujë. Të plagosurit pasi kanë marrë ndihmën e parë mjeksore në Kukës janë nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë.
Ndërkohë nuk dihet asnjë informacion në lidhje me identitetin e viktimave dhe shkaqet e aksidentit.

PUBLICITET